Nasi eksperci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej produkcji.

Siedziba firmy

ul. Słoneczny Sad 4F
72-002 Dołuje / k. Szczecina

Poniedziałek – Piątek
8.00 – 16.00

Wyznacz trasę dojazdu

Dział administracji

Telefon: +48 664 417 802
E-mail: jonca@gc2000.pl

Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.

Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie.
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Kapitał Zakładowy: 50 000 PLN

NIP: PL8522335784
REGON: 812375042
KRS: 0000015302

Umów spotkanie bezpośrednio z naszym przedstawicielem

Skontaktuj się z naszym opiekunem lub serwisantem z wybranego regionu.
Wybierz województwo, w którym znajduje się Twoje przedsiębiorstwo.

Opiekun regionu

Łukasz Strzelecki
Telefon: +48 662 080 708
E-mail: strzelecki@gc2000.pl

Serwis techniczny

Łukasz Polus
Telefon: +48 728 336 422
E-mail: polus@gc2000.pl

Adrian Racek
Telefon: +48 728 336 423
E-mail: racek@gc2000.pl

Szymon Dulski
Telefon: +48 539 538 213
E-mail: dulski@gc2000.pl

Opiekun regionu

Leszek Pajkert
Telefon: +48 604 050 051
E-mail: pajkert@gc2000.pl

Serwis techniczny

Kacper Kowalczyk
Telefon: +48 664 417 803
E-mail: kowalczyk@gc2000.pl

Marcin Galant
Telefon: +48 728 336 425
E-mail: galant@gc2000.pl

Opiekun regionu

Dariusz Chwałka
Telefon: +48 604 435 543
E-mail: chwalka@gc2000.pl

Serwis techniczny

Robert Książnicki
Telefon: +48 728 336 424
E-mail: ksiaznicki@gc2000.pl

Michał Metelski
Telefon: +48 532 745 593
E-mail: metelski@gc2000.pl

Rafał Bednarski
Telefon: +48 728 844 846
E-mail: bednarski@gc2000.pl

Opiekun regionu

Dawid Lewicki
Telefon: +48 664 417 801
E-mail: lewicki@gc2000.pl

Serwis techniczny

Kamil Śliwa
Telefon: +48 539 737 689
E-mail: sliwa@gc2000.pl

Opiekun regionu

Karol Tylko
Telefon: +48 664 369 394
E-mail: tylko@gc2000.pl

Serwis techniczny

Michał Grzesik
Telefon: +48 664 369 375
E-mail: grzesik@gc2000.pl

Opiekun regionu

Adam Majchrowski
Telefon: +48 664 369 360
E-mail: majchrowski@gc2000.pl

Serwis techniczny

Paweł Kondak
Telefon: +48 664 417 804
E-mail: kondak@gc2000.pl

Dariusz Jurek
Telefon: +48 532 565 704
E-mail: jurek@gc2000.pl

Łukasz Wojtysiak
Telefon: +48 664 369 350
E-mail: wojtysiak@gc2000.pl

Opiekun regionu

Patryk Litwin
Telefon: +48 604 425 542
E-mail: litwin@gc2000.pl

Serwis techniczny

Filip Zieliński
Telefon: +48 728 842 075
E-mail: zielinski@gc2000.pl

Opiekun regionu

Dariusz Chwałka
Telefon: +48 604 435 543
E-mail: chwalka@gc2000.pl

Karol Tylko
Telefon: +48 664 369 394
E-mail: tylko@gc2000.pl

Serwis techniczny

Robert Książnicki
Telefon: +48 728 336 424
E-mail: ksiaznicki@gc2000.pl

Rafał Bednarski
Telefon: +48 728 844 846
E-mail: bednarski@gc2000.pl

Opiekun regionu

Dariusz Chwałka
Telefon: +48 604 435 543
E-mail: chwalka@gc2000.pl

Serwis techniczny
Opiekun regionu

Łukasz Strzelecki
Telefon: +48 662 080 708
E-mail: strzelecki@gc2000.pl

Patryk Litwin
Telefon: +48 604 425 542
E-mail: litwin@gc2000.pl

Serwis techniczny

Łukasz Polus
Telefon: +48 728 336 422
E-mail: polus@gc2000.pl

Umów konsultację
ze specjalistą
Global Concepts

Skorzystaj z konsultacji z naszym ekspertem, który zaplanuje pomiar i badania oraz dobierze odpowiednie rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Pracujemy sprawnie i efektywnie, aby dostarczyć Ci profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.