Poznaj firmę ESC GLOBAL

Firma ESC Global Sp. z o.o. to lider wśród producentów środków chemicznych do kondycjonowania wody przemysłowej w Polsce i jeden z czołowych producentów w Europie.

Firma ESC Global wchodzi w skład angielskiej grupy ENVIRONMENTAL SPECIALITY CHEMICALS Ltd i stanowi zaplecze technologiczne i produkcyjne dla firm wchodzących w skład tej grupy.

Wysoka i niezmienna jakość dostarczanych produktów i technologii zapewniona jest dzięki:

  • wykwalifikowanej kadrze,
  • współpracy z jednostkami naukowymi,
  • użyciu najwyższej jakości komponentów,
  • nowoczesnemu i wciąż rozwijającemu się laboratorium, wyposażonemu między innymi w chromatograf gazowy Shimadzu GC-2010 PLUS z detektorem ID-2010 PLUS.

Model rozwoju firmy

Głównym celem funkcjonowania ESC Global Sp z o.o. jest stanie się jednym z liderów producentów preparatów do kondycjonowania wody w układach kotłowych i układach chłodniczych w Polsce i na świecie.

Obecnie zaplecze techniczne uniemożliwia zdywersyfikowanie oferty przedsiębiorstwa i wprowadzanie zindywidualizowanej oferty inhibitorów kamienia i korozji.

ESC Global Sp. z o.o. stawia na rozwój firmy poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań produkcyjnych i produktowych, pozyskiwanie funduszy na realizację projektów inwestycyjnych i badawczo- rozwojowych, podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Certyfikaty i akredytacje ESC GLOBAL

Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego AB 1752

Certyfikat Akredytacji Nr AB 1752

Certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001

ISO9001-2